UllernCup gjennom hele sesongen

Var turseiler – ble regattaseiler

Foreningens medlem Ulf Breistrand har skrevet en artikkel i Seilmagasinet nr. 4 2012 som er i handelen nå, om å bli regattaseiler med mange år som turseiler på baken. Han hadde med formannen Joachim Lyng-Olsen som coach da han startet sin regattakarriere i UllernCupen. Les artikkelen i Seilmagasinet. Den er til inspirasjon for andre turseilere som vil ha mer ut av seilsesongen.

Print Friendly, PDF & Email

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Varsle meg om nye kommentarer via e-post. Du kan også abonnere uten å legge inn en kommentar selv.

Arrangementer
  • UllernCupen 2024
    • 07/05/2024 - 24/09/2024
    • Oslo
  • Følg oss!

    Bli med 161 andre, og motta nyhetsbrev med resultatservice.

    Vi lover at vi aldri vil spamme! Ta en titt på vår personvernerklæring for mer informasjon.