UllernCup gjennom hele sesongen

Resultater i år

2022

Resultater hittil i år, 8 beste seilaser

Pl. Kaptein Båttype Startklasse Forening   1 2 3 4 5 6 7 8 Sum
                             
1 Kvalnes/Hovland Archambault 40 18:10 USF   0,09 0,13 0,28 0,28 0,30 0,42 1,50 1,50 4,49
2 Nils Parnemann H-båt 18:00 USF   0,06 0,06 0,08 0,10 0,30 1,00 1,50 1,50 4,60
3 Andreas Abilgaard Elan 310 18:00 USF   0,04 0,11 0,13 0,33 0,67 0,90 1,50 1,50 5,19
4 Sturla Falck Express 18:00 FS   0,17 0,17 0,20 0,22 0,43 1,00 1,50 1,50 5,19
5 Yngve Amundsen X-35 OD 18:10 USF   0,22 0,30 0,40 0,44 0,56 0,83 1,50 1,50 5,76
6 Jon Vendelboe X-37 18:10 USF   0,33 0,35 0,50 0,58 0,72 1,00 1,50 1,50 6,49
7 Egil Naustvik Linjett 33 18:00 FS   0,26 0,44 0,50 0,61 1,00 1,50 1,50 1,50 7,32
8 Pål Saltvedt Elan 40 18:10 FS   0,22 0,25 0,61 0,83 1,00 1,50 1,50 1,50 7,41
9 Arild Vikse 11 MOD 18:10 USF   0,26 0,50 0,50 0,83 1,00 1,50 1,50 1,50 7,59
10 Monica Hjelle X-102 18:00 USF   0,61 0,70 0,83 0,91 1,00 1,00 1,50 1,50 8,06
11 Iver Iversen Grand Soleil 42 R 18:10 USF   0,04 0,17 0,39 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 8,10
12 Siv Christensen J/80 18:00 KNS   0,17 0,67 0,74 0,75 1,50 1,50 1,50 1,50 8,33
13 Rune Wahl Nilsson 11 MOD 18:10 KNS   0,22 0,48 0,60 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 8,80
14 Marius Andersen Farr 30 18:10 FS   0,09 0,67 0,89 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 9,14
15 Joachim Lyng-Olsen Contrast 33 18:00 USF   0,33 0,70 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 9,53
16 Benedicte Angell Maxi Fenix 18:00 USF   0,78 0,92 1,00 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 9,69
17 Stig Ulfsby Sun Odysse 35 18:00 USF   0,87 0,94 0,94 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 9,76
18 Hans Wang X-40 18:10 KNS   0,35 0,65 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 10,00
19 Christian Stensholt Pogo 8,50 18:00 FS   0,57 1,00 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 10,07
20 Stein Thorstensen H-båt 18:00 FS   0,11 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 10,11
21 Reidar Hauge CB 365/F22R 18:10 USF   0,39 0,72 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 10,11
22 Espen Sunde Sun Odyssey 30i 18:00 USF   0,78 1,00 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 10,28
23 Terje Johannesen Dufour 34 18:00 FS   0,52 0,80 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 10,32
24 Andreas Haug Archambault A35 18:10 FS   0,89 0,96 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 10,35
25 Geir Atle Lerkerød J/80 18:00 FS   0,56 1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 10,56
26 Magne K. Fagerhol Aphrodite 101 18:00 USF   0,17 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 10,67
27 Aril Spetalen Express 18:00 USF   0,39 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 10,89
28 Gunnar Gundersen Dehler 36 JV 18:00 FS   0,78 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 11,28
29 Caroline Grimsgaard First 31.7 LR 18:00 FS   1,00 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 1,50 11,50
Print Friendly, PDF & Email